زناشویی

هایپرسکشوال چیست؟

تاثیرات هایپرسکشوال چیست

رابطه جنسی در زندگی زناشویی از اهمیت بالایی برخوردار است. بسیاری از روانشناسان ریشه بسیاری از اختلافات در زندگی را عدم رضایت طرفین از میزان و کیفیت رابطه جنسیشان می دانند. به همین دلیل همواره در کتاب ها و برنامه های مختلف پیرامون زندگی مشترک، به مسئله تعداد رابطه جنسی با همسر در هفته، پرداخته می شود. اما باید بدانید که فقط کم بودن رابطه جنسی تاثیر مخرب در زندگی افراد ندارد، بلکه موضوع هایپرسکشوال چیست نیز اثرات منفی زیادی را به بار خواهد آورد.

برخی از افراد دچار بیماری زیاده خواهی رابطه جنسی یا همان هایپرسکشوال هستند. این بیماری اثرات منفی روانی و جسمی زیادی را برای خود فرد و همسر به وجود خواهد آورد.  در ادامه بهتر است اطلاعات خود را در مورد “هایپرسکشوال چیست”، علائم و عوارض آن، افزایش دهید. سایت مولینا که یکی از معتبر ترین سایت ها در زمینه مسائل زناشویی و فروش لوازم مورد نیاز برای رابطه جنسی است، قصد دارد در این بخش همه چیز درباره “هایپرسکشوال چیست” را برای شما بیان نماید. اگر حس می کنید شما یا همسرتان در تعداد رابطه جنسی زیاده روی دارید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا بدانید که در زمره افراد هایپرسکشوال قرار می گیرد یا خیر.

برای خرید کاندوم چرچيلز از مولینا کلیک کنید.

منظور از هایپرسکشوال چیست؟ 

اگر بخواهیم به مفهوم هایپرسکشوال چیست یا برقراری رابطه جنسی بیش از حد بپردازیم، می توان گفت برای افرادی تلقی می شود که رابطه جنسی بدون کنترل خود و بیش از حد دارند. افرادی هایپرسکشوال هستند که میزان رابطه جنسی آن ها به حدی باشد که به آن ها آسیب های جسمی وارد شود و از لحاظ روحی از کار خود آزرده خاطر باشد. 

علاوه بر آن ممکن است این افراد تخیلات خود را بسیار آزاد و غیرقابل کنترل کنند که موجب ناراحتی و آزرده خاطر شدن فرد مقابل شود. به عنوان مثال ممکن است افرادی که خواهان رابطه جنسی زیاد هستند به دنبال برقراری رابطه جنسی با فردی به جز همسر خود باشند، یا اینکه به جای داشتن رابطه جنسی معقول و باکیفیت با همسر خود و راضی کردن او در رابطه، صرفاً به دنبال تعداد دفعات بیشتر ارضا شدن می باشند و به خواسته های همسر خود توجهی ندارند.

البته موضوع “هایپرسکشوال چیست” نوعی بیماری روانی درجه پایین می باشد و خود فرد نیز از این اخلاق و رفتار خود ناراحت خواهد شد. برخی روانشناسان را به مثابه اعتیاد به مواد مخدر می دانند. اما بسیاری از روانشناسان نیز نظری خلاف این مورد دارند و موضوع “هایپرسکشوال چیست” را نوعی بیماری فارغ از اعتیاد می دانند.

برای خرید کاندوم شيت از مولینا کلیک کنید.

علائم ایجاد هایپر سکشوال چیست؟

صرف نظر از موضوع “هایپرسکشوال چیست” نمی توان خواسته رابطه جنسی زیاد را به هایپرسکشوال مربوط کرد. برای اینکه بگوییم یک فرد دچار مشکل هایپرسکشوال می باشد، باید علائم مختلفی در وجود داشته باشد. در ادامه علائم هایپرسکشوال چیست را برای شما بیان خواهیم کرد.

خیالات جنسی

یکی از مهم ترین علائمی که در افراد هایپرسکشوال ایجاد می شود، خیالات جنسی است. خیالات جنسی می تواند شامل فانتزی های غیرمعقول و حتی در فکر سکس بودن بیش از هشت ساعت در روز باشد. این خیالات می تواند خود را به شکل شوخی های جنسی نیز بروز دهد. 

به عنوان مثال فرد همواره تحت عنوان شوخی به اندام جنسی شما دست می زند یا شوخی های کلامی در مورد رابطه جنسی می کند. اگر این خیالات در افراد به مدت شش ماه ادامه دار باشد، می توان گفت یکی از مهمترین علائم موضوع “هایپرسکشوال چیست” در فرد ایجاد شده است. 

تاثیر هایپرسکشوال چیست

احساس گناه و ناراحتی

یکی دیگر از علائمی که در فرد هایپرسکشوال ایجاد می شود، احساس گناه و ناراحتی است. این افراد خود می دانند که بیش از اندازه به دنبال رابطه جنسی هستند و وقتی همسر آن ها، به درخواست شان تن می دهد، آن ها از اینکه فرد مقابل را اذیت کرده اند و همواره به دنبال سکس هستند، دچار ناراحتی و عذاب وجدان می شوند. 

برای خرید کاندوم گودلايف از مولینا کلیک کنید.

این مورد در افرادی که در رابطه جنسی حالت سادیسم دارند، دیده نمی شود و می توان وجه تمایز مهمی بین این دو گروه باشد. بنابراین زمانی که فرد رابطه جنسی بسیار زیاد می خواهد یا تخیلات اذیت کننده ای دارد و بعد دچار ناراحتی می شود، تا حد زیادی می توان گفت که دچار بیماری “هایپرسکشوال چیست”شده است. 

مشکل در ایجاد روابط پایدار

برخی از افراد هایپرسکشوال صرفا به دنبال این نیستند که با یک فرد تعداد زیادی رابطه برقرار کنند، بلکه می خواهند تعداد زیادی رابطه جنسی با تعداد زیادی از افراد داشته باشند. مطمئناً این مورد به مزاج هیچ فرد سالمی خوشش نمی آید و این افراد نمی توانند با دیگران در روابط پایدار ایجاد کنند و به صورت مکرر به دنبال افراد جدید می گردند. 

در کنار مشکلات اجتماعی که ممکن است برای این افراد پیش بیاید، به دلیل تعداد افرادی که با آن ها رابطه دارند، انواع بیماری های عفونی و مقاربتی در کمین آن ها هستند‌. به همین دلیل این افراد باید هرچه سریع تر به روانپزشک و روانشناس مراجعه کرده و مشکل خود را حل کنند. 

اضطراب همیشگی

یکی از فواید داشتن رابطه جنسی استاندارد، کاهش اضطراب و استرس می باشد. افرادی که دچار بیماری “هایپرسکشوال چیست” هستند با این که تعداد زیادی رابطه جنسی برقرار می‌کنند، اما همچنان کمبود رابطه جنسی را در زندگی خود حس کرده و این مورد باعث می شود که همواره اضطراب و استرس داشته باشند. بنابراین یکی دیگر از علائم مشهود در افراد هایپرسکشوال، اضطراب و استرس است. 

تاثیرات هایپرسکشوال چیست؟ 

موضوع “هایپرسکشوال چیست” یکی از بیماری‌های جنسی می باشد که از روان شخص سرچشمه می گیرد و قابل انتقال به فرد دیگری نیست. اما باید بدانید که این بیماری هم خود فرد و هم و کسی که با او در ارتباط است را تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین بهتر است حتما برای درمان آن به روانشناس مراجعه کنید. 

برای خرید کاندوم اورس از مولینا کلیک کنید.

سایت مولینا تلاش کرده است که در این بخش شما را بطور کامل با “هایپرسکشوال چیست” آشنا سازد. این سایت انواع لوازم مورد نیاز رابطه زناشویی را موجود دارد و شما می توانید برای افزایش کیفیت رابطه جنسی خود، به این سایت مراجعه کرده و انواع کاندوم و ژل های روان کننده و تاخیری را بصورت اینترنتی و محرمانه خریداری نمایید. 

دیدگاهتان را بنویسید