انواع اسپری تاخیری

انواع ژل های روانکننده

کالای مکمل زناشویی در فضای مجازی مانند ژل ،اسپری تاخیری ، روانکننده ،تست بارداری و … به فروش می رسد اما آیا می توانم به هر سایت یا پیج اینستاگرام برای خرید کالای مکمل زناشویی اعتماد کنم؟

خیر – شاید برای خرید محصولات جنسی مد نظرتان فروشگاه های اینترنتی متعددی با قیمت های متفاوت مشاهده کنید که حتی ممکن است در برخی موارد دچار سردرگمی برای انتخاب و برند محصول مورد نظرتان شوید اما به طور خلاصه سه دلیل مهم برای خرید محصولات جنسی از فروشگاه مولینا وجود دارد:

1.اعتبار فروشگاه:

فروشگاه اینترنتی مولینا بیش از 7 سال است که به صورت تخصصی روی فروش محصولات جنسی و ارسال به کل کشور فعالیت دارد و بسیاری از مشتریان ما تبدیل به دوستان ما شده اند چرا که اولویت فروشگاه ما ارائه محصولات با کیفیت می باشد و مجموعه مولینا هرگز به سراغ محصولاتی که صرفا جنبه تبلیغاتی دارند و کیفیت و تاثیر گذاری پایینی دارند نرفته است و نخواهد رفت.

2.تاریخ انقضا محصولات:

شاید در برخی موارد محصولات مشابه ما را باقیمت های متفاوتی در سایت ها و پیج های فروش محصولات جنسی دیگر مشاهده کنید ولی ذکر این نکته ضروری است که تاریخ انقضا محصولات جنسی بسیار حائز اهمیت است و ما در مجموعه مولینا هرگز زیر بار فروش محصولات با تاریخ انقضا کم نخواهیم رفت چرا که محصولات زناشویی با مخاط شرکای جنسی در ارتباط است و می بایست علاوه بر کیفیت لازم دارای تاریخ انقضا بلند مدت نیز باشد.

3.اعتماد به ما:

فروشگاه مولینا جزو اولین فروشگاه اینترنتی در ایران بوده که دارای مجوز رسمی نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن می باشد همچنین دارای مجوز وزار ارشاد نیز هست که در فوتر سایت (پایین صفحه ) مجوز های لازم قابل رویت است. همچنین برای پرداخت وجه  سفارش ،  فروشگاه مولینا طرف قرار داد با امن ترین درگاه های بانکی کشور (بانک ملت و بانک ملی “سداد”) می باشد و شما می توانید با خیالی راحت سفارش خودتان را روی سایت ثبت نمایید.