کالای کمک جنسی

انواع اسپری تاخیری

انواع ژل های روانکننده

محصولات مراقبتی قبل از سکس

کالای مکمل زناشویی در فضای مجازی مانند ژل ،اسپری تاخیری ، روانکننده ،تست بارداری و … به فروش می رسد اما آیا می توانم به هر سایت یا پیج اینستاگرام برای خرید کالای مکمل زناشویی اعتماد کنم؟

خیر – شاید برای خرید محصولات جنسی مد نظرتان فروشگاه های اینترنتی متعددی با قیمت های متفاوت مشاهده کنید که حتی ممکن است در برخی موارد دچار سردرگمی برای انتخاب و برند محصول مورد نظرتان شوید اما به طور خلاصه سه دلیل مهم برای خرید محصولات جنسی از فروشگاه مولینا وجود دارد:

1.اعتبار فروشگاه:

فروشگاه اینترنتی مولینا بیش از 7 سال است که به صورت تخصصی روی فروش محصولات جنسی و ارسال به کل کشور فعالیت دارد و بسیاری از مشتریان ما تبدیل به دوستان ما شده اند چرا که اولویت فروشگاه ما ارائه محصولات با کیفیت می باشد و مجموعه مولینا هرگز به سراغ محصولاتی که صرفا جنبه تبلیغاتی دارند و کیفیت و تاثیر گذاری پایینی دارند نرفته است و نخواهد رفت.

2.تاریخ انقضا محصولات:

شاید در برخی موارد محصولات مشابه ما را باقیمت های متفاوتی در سایت ها و پیج های فروش محصولات جنسی دیگر مشاهده کنید ولی ذکر این نکته ضروری است که تاریخ انقضا محصولات جنسی بسیار حائز اهمیت است و ما در مجموعه مولینا هرگز زیر بار فروش محصولات با تاریخ انقضا کم نخواهیم رفت چرا که محصولات زناشویی با مخاط شرکای جنسی در ارتباط است و می بایست علاوه بر کیفیت لازم دارای تاریخ انقضا بلند مدت نیز باشد.

3.اعتماد به ما:

فروشگاه مولینا جزو اولین فروشگاه اینترنتی در ایران بوده که دارای مجوز رسمی نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن می باشد همچنین دارای مجوز وزار ارشاد نیز هست که در فوتر سایت (پایین صفحه ) مجوز های لازم قابل رویت است. همچنین برای پرداخت وجه  سفارش ،  فروشگاه مولینا طرف قرار داد با امن ترین درگاه های بانکی کشور (بانک ملت و بانک ملی “سداد”) می باشد و شما می توانید با خیالی راحت سفارش خودتان را روی سایت ثبت نمایید.

خرید وسایل سکس

یکی از مهمترین ارکان تداوم در زندگی زناشویی رابطه جنسی می باشد، کیفیت در ایجاد رابطه جنسی از اهمیت بالایی برخوردار است. خوشبختانه بسیاری از افراد می توانند با استفاده از وسایل سکس از فروشگاه های اینترنتی این نیاز خود را تا حد زیادی برطرف سازند.

در هنگام خرید وسایل سکس باید به نکات زیادی توجه داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات توجه به برند وسایل سکس میباشد، امزوره برند های مختلفی برای وسایل سکس وجود دارد که هر کدام دارای کیفیتی مجزا می باشد ولی این مسئله را نباید فراموش کرد وسایل مربوط به سکس با سلامتی ما رابطه مستقیم دارد، بنابراین توجه به سالم بودن آن و بهداشتی بودن و همچنین استاندارد بودن آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای خرید کاندوم ضد قارچ از مولینا کلیک کنید.

شما می توانید خریدی کاملا مطمئن از سایت های معتبر در این زمینه داشته باشید. خرید وسایل سکس می تواند در برقراری رابطه زوجین تاثیر بسزایی داشته باشد. 

لوازم سکس

لوازم مربوط به رابطه جنسی و یا به اصطلاح سکس از جمله لوازم ضروری و کمک کننده در برقراری یک رابطه زناشویی سالم و لذت بخش می باشد. لوازم سکس بسیار تنوع بالایی دارد و می توان به جرات گفت هر آنچه شما برای بهتر کردن رابطه جنسی خود با همسرتان در سر دارید را می توانید با استفاده از لوازم سکس به راحتی به واقعیت تبدیل کنید.

از جمله لوازم سکس مانند کاندوم، اسپری تاخیری، انواع کاندوم ها مانند کاندوم خاردار و غیره هر کدام از انواع کاندوم می تواند در جهتی موثر رابطه جنسی را برای شما آسان تر کند. رابطه جنسی یکی از مهم ترین مسئله ای است که می تواند موجب تداوم یک زندگی زناشویی باشد.

برای خرید کاندوم ضخيم از مولینا کلیک کنید.

شما می توانید به راحتی لوازم سکسی مورد نیاز خود را از سایت های معتبر تهیه کنید. اصولا تمامی سایت های شناخته شده و معتبر و عال در این زمینه عکس محصول مورد نظر و قیمت محصول را برای شما به تصویر کشیده اند و خرید راحت شما کمک می کنند. کاندوم یکی از ده ها محصول بهداشت جنسی می باشد که استفاده از آن می تواند از بسیاری بیماری های مقاربتی و همچنین بارداری جلوگیری کند. 

فروشگاه مولینا

فروشگاه مولینا یکی از بهترین و معتبر ترین فروشگاه های خرید اینترنتی لوازم و وسایل سکس می باشد. تنوع لوازم سکس در این فروشگاه یکی از عوامل موفقیت این فروشگاه اینترنتی در فروش لوازم سکس می باشد. استفاده از لوازم و وسایل مربوط به رابطه جنسی امروزه یکی از ضروریات به شما می رود، زیرا ورود ویروس های جدید و حتی ویروس های ناشناخته به قدری در حال گسترش است که استفاده از لوازم سکسرا برای زوجین الزامی کرده است.

استفاده  از لوازه سکس یک امر و خرج اضافی نیست و می تواند از بسیاری از هزینه ها در آینده بکاهد. پزشکان همواره بهترین راه جلوگیری از بارداری و همچنین بیماری های مقاربتی را استفاده از لوازم سکس می دانند.

برای خرید کاندوم حلقوی از مولینا کلیک کنید.

فروشگاه مولینا میتواند این امر را برای شما میسر سازد. تنوع کاندوم ها در فروشگاه موینا بسیار زیاد است و شما با مراجعه به این سایت میتوانید کاندوم مورد علاقه خود را خریداری کنید. گاهی فروشگاه مولینا تخفیفاتی برای محصولات جنسی خود قرار می دهد که شما با پیگیری در این زمینه می توانید از این مزایا استفاده کنید. 

فروش لوازم جنسی

فروش لوازم جنسی در فروشگاه مولینا به صورت اینترنتی صورت می گیرد، در این سایت معتبر فعال در زمینه فروش لوازم سکس محصولاتی مانند انواع کاندوم ماند کاندوم خاردار، کاندوم نازک، کاندوم بی حس کننده و کاندوم های عروسکی، انواع ژل های تاخیری با رایحه ها و همچنین لوازم سکسی مربوط به تحریک بیشتر در آقایان به فرش می رسد.

خوشبختانه درصد فروش این نوع از محصولات هر روز در حال افزایش است و افراد بیش از گذشته به لزوم استفاده از این لوازم پی می برند. بیشترین فروش لوازم جنسی در فروشگاه اینترنتی مولینا به کاندوم و ژل های تاخیری اختصاص پیدا کرده است و مشتریان همیشگی ما از این محصولات به صورت مدام استفاده کرده و رضایت خود را برای ما عنوان می کنند و این کار آنها سبب تلاش بیشتر ما در جهت بالا بردن کیفیت محصولات مولینا می باشد.

برای خرید کاندوم خاردار از مولینا کلیک کنید.

فروش لوازم جنسی به صورت آنلاین کار را برای تمامی افرادی که برای خرید این نوع محصولات مشکل دارند و هنوز نتوانسته اند این تابو را بشکنند بسیار آسان کرده است. 

ابزار جنسی

گاهی برای لوازم و وسایل جنسی از اصطلاح ابزار جنسی استفاده می شود. ابزار های جنسی همان وسایلی هستند که می توانند عمل رابطه جنسی را برای زوجین راحت کنند. ابزار های جنسی دارای تنوع بالایی است و هر فردی با توجه به نیاز خود می تواند از هر یک از ابزار های جنسی بهره ببرد.

همچنین ابزار های جنسی این قابلیت را دارند تا شما را در برابر بسیاری از بیماری ها در امان نگه دارند، بنابراین ابزار جنسی فقط برای پیشگیری از بارداری ساخته نشده بلکه اهداف دیگری نیز داشته است.

همچنین از ابزار های جنسی برای تحریک بیشتر در هنگام رابطه زناشویی می توان استفاده کرد، زیرا افرادی هستن که با مشکل زود انزالی مواجه هستند و به آنها پیشنهاد می شود تا از کاندوم و ژل های تاخیری استفاده کنند. بنابراین ابزار جنسی همان وسایل مورد استفاده در جهت بهداشت جنسی است که امروزه بیشترین کاربرد را دارد. 

برای خرید کاندوم ژله ای از مولینا کلیک کنید.

لوازم سکسی

رابطه جنسی یا سکس یکی از نیاز های اساسی و طبیعی انسان ها به شمار می رود. توجه به بهداشت در رابطه جنسی از اهمیت بالایی برخوردار است، بنابراین باید با تهیه لوازم سکسی به این امر مهم بیشتر توجه شود. لوازم سکسی امروزه علاوه بر داروخانه ها در بعضی فروشگاه های معتبر نیز به فروش می رسد ولی با این وجود یکی از بهترین روش های خرید لوازم سکسی خرید از راه اینترنت می باشد.

تهیه لوازم سکسی برای همه افراد کار آسانی نیست و شاید نسبت به تمام انواع لوازم سکس اطلاعات کمی داشته باشند. با مراجعه به سایت های فروشگاهی لوازم سکسی به راحتی می توانید انواع لوازم سکسی را مطالعه و در مورد آنها اطلاعات کسب کرده و آن را خریداری کنید.

برای خرید کاندوم عروسکی از مولینا کلیک کنید.

خوشبختانه لوازم سکسی بسیار تنوع دارد و کسانی که به این مسئله اهمیت می دهند می توانند با تهیه این لولزم از رابطه جنسی لذت بیشتری ببرد. سایت های بسیاری هستند که به فروش لوازم سکسی می پردازند، توجه به برند لوازم سکسی بسیار مهم است زیرا رابطه مستقیم با سلامت جسمی شما دارد. شما می توانید لیست لوازم سکسی را در سایت مولینا که یک سایت فروشگاهی معتبر در این زمینه است را مشاهده کنید. 

محصولات جنسی

هر نوع از کالای جنسی که مرتبط به بهداشت جنسی و کمک به برقراری رابطه با کیفیت زوجین باشد محصولات جنسی می باشد. محصولات جنسی شامل مواردی که در اینجا به آنها اشاره کرده و در مورد آنها توضیح می دهیم:

 • اسپری تاخیری
 • انواع کاندوم ها مانند کاندوم خاردار، کاندوم عروسکی و غیره
 • ژل های تاخیری و بی حس کننده 
 • حلقه ویبراتور مردانه
 • ژل های روان کننده مردانه و زنانه
 • ژل های حجم دهنده
 • ژل های سفید کننده

این محصولات را می توانید از سایت فروشگاهی مولینا به راحتی پیدا کنید و در اسرع وقت در اختیار داشته باشید. محصولات جنسی دارای برند های متفاوت می باشد و شما با تحقیق در مورد برند مورد نظر می توانید محصول مطمئن را خریداری کنید. محصولات جنسی مولینا با بسته بندی محرمانه به دست مصرف کنندگان می رسد.

اصل بودن محصولات جنسی مورد مهمی است که باید به آن توجه لازم را داشته باشید، زیرا در غیر این صورت ممکن است محصول جنسی مورد نظر در شما ایجاد حساسیت کرده و مشکلاتی را برای شما به وجود بیاورد. همچنین ضمانت اصالت کالا یکی از بهترین آپشن هایی است که فروشگاه های اینترنتی می تواند در اختیار افاد قرار دهد.

برای خرید کاندوم گیاهی از مولینا کلیک کنید.

اما سوالی که مطرح می شود این است که آیا تمامی محصولات جنسی برای همه افراد مناسب می باشد؟ در پاسخ این سوال باید گفت بله، استفاده از محصولات جنسی علاوه بر بالا بردن لذت جنسی این قابلیت را دارد تا شما را در برابر بیماری های مقاربتی در امان نگه دارد.

در بیشتر موارد در ساخت و تولید محصولات جنسی از لاتکس های طبیعی و سازگار با بدن انسان استفاده شده است، بنابراین این گونه محصولات برای افرادی که دارای حساسیت و آلرژی هستن بسیار گزینه مناسبی می باشد. 

قیمت وسایل جنسی

وسایل جنسی شامل تمامی ابزار هایی می شود که شما برای بالا بردن کیفیت رابطه جنسی از آنها استفاده می کنید. وسایل جنسی تنوع بالایی دارند و افراد با توجه به نیاز خود می توانند این محصولات را خریداری و استفاده کنند. قیمت وسایل جنسی با یکدیگر متفاوت است، و این تفاوت در قیمت وسایل جنسی به دلیل تفاوت در برند این وسایل می باشد.

معمولا برند های معتبر و با کیفیت مانند محصولات ژاپنی از قیمت بالاتری نسبت به محصولات ایرانی و حتی چینی برخوردار است. اگر چه محصولات تقلبی از وسایل جنسی نیز در بازار وجود دارند و شما در هنگام خرید این کالای بهداشتی باید توجه بیشتری به این مورد داشته باشید.

یکی دیگر از بالا بودن قیمت وسایل جنسی قیمت دلار می باشد که همانطور که میدانید می تواند بسیاری از عوامل را تحت تاثیر خود قرار دهد. خوشبختانه برند های ایرانی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و نیازی به خرید برند های وارداتی نیست. 

برای خرید کاندوم ساده از مولینا کلیک کنید.

 • وسایل سکسی
 • وسایل سکسی شامل موارد زیر می باشد:
 • انواع کاندوم ها مانند کاندوم خاردار، کاندوم ضد قارچ، کاندوم عروسکی، کاندوم تاخیری و کاندوم ضد حساسیت
 • ژل ها و اسپری های تاخیری و انواع تحریک کننده ها

استفاده از وسایل جنسی در بالا بردن کیفیت رابطه جنسی تاثیر بسزایی دارد. این موضوع را کسانی درک می کنند که از وسایل سکسی استفاده کرده اند.

استفاده صحیح از وسایل جنسی می تواند میزان استرس شما را در هنگام عمل جنسی بالا ببرد. بهبود روابط جنسی میان زوجین می تواند منجر به بهبود روابط عاطفی میان آنها شود. به عنوان مثال کاندوم یکی از قدیمی ترین وسایل جنسی محسوب می شود و استفاده درست از آن ی تواند خیال شما را از بسیاری نگرانی ها آسوده کند.

وسایل جنسی در برند های معتبر در سایت های فروشگاهی موجود می باشد و شما می توانید با مراجه به این سایت ها محصول مورد نظر را خریداری کنید. 

برای خرید کاندوم گودلايف از مولینا کلیک کنید.

لوازم زناشویی  قیمت

همانطور که میدانید لوازم زناشویی در قیمت های متفاوتی در بازار وجود دارد. لوازم زناشویی شامل انواع کاندوم، ژل های تاخیری، ژل های روان کننده و غیره می باشد. قیمت لوازم زناشویی به عوامل مختلفی بستگی دارد، یکی از عللی که در قیمت لوازم زناشویی تاثیر گذار است نوسان قیمت دلار در بازار می باشد.

همین عامل سبب شده تا قیمت کاندوم های خارجی بالاتر از کاندوم های ساخت کشور باشد. خوشبختانه ایران نیز سالهاست به تولید کاندوم در انواع مختلف با کیفیت بسیار عالی که با محصولات خارجی رقابت می کند، می پردازد، و قیمت لوازم زناشویی از برند های ایرانی بسیار مقرون به صرفه تر از لوازم زناشویی از برند های خارجی می باشد.

برای خرید کاندوم ايکس دريم از مولینا کلیک کنید.

قیمت لوازم زناشویی اگر چه مهم است ولی باید به مسائل دیگری مانند کیفیت و ضمانت کالا نیز دقت بفرمایید. در زمان خرید لوازم زناشویی حتما به علامت سیب سلامت و نشان استاندارد آن و همچنین تاریخ انقضاء آن دقت بیشتری داشته باشید. در صورتی که از لوازم زناشویی تاريخ گذشته استفاده کنید امکان دارد در شما ایجاد حساسیت کند و مشکلاتی جدی را برای شما به وجود آورد. 

لیست قیمت لوازم  مکمل زناشویی

بسیاری از زوج های جوان در اوایل زندگی زناشویی خود ممکن است با مشکلاتی در رابطه جنسی مواجه شوند، برخی از زوجین نیز به دلیل استرس های روزانه و مسائل دیگر دچار کاهش میل جنسی می باشند، بنابراین محصولاتی مکمل برای این دسته افراد تهیه شده تا از مشکلات آنان اندازه ای بکاهد. مکمل های زناشویی مانند انواع اسپری های تاخیری، ژل زناشویی، انواع کاندوم و غیره … 

برای خرید محصولات زناشویی از مولینا کلیک کنید.

اگرچه استفاده از لوازم مکمل زناشویی صد درصد نمی تواند تمامی مشکلات آنها را حل کند ولی کمک کننده می باشد. در صورت که استفاده از لوازم مکمل زناشویی تاثیر گذار نبود باید سریعا به پزشک مراجعه کنند. لیست قیمت لوازم مکمل زناشویی در سایت های معتبر و فروشگاه های اینترنتی موجود می باشد و شما با مراجعه به سایت معتبر مولینا می توانید به راحتی هر محصولی که خواستید را تهیه کنید.