زناشویی

لذت نبردن از رابطه واژینال :میل جنسی دارم، اما از رابطه دخولی لذت نمی برم؟

لذت نبردن از رابطه دخولی

لذت نبردن از رابطه واژینال

یک سوال متداول: از رابطه دخولی لذت نمیبرم در حالی که میل جنسی دارم. خانم هستم و 6 ماهه ازدواج کردم لطفا راهنمایی بفرمایید:

1-عدم بیماری های دستگاه تناسلی:

گاهی اوقات یک عفونت ساده میتونه باعث درد یا بی حسی و عدم ارگاسم بشه که حتی خودتون هم از ان بی خبر باشید پس سعی کنید به یک دکتر زنان خوب مراجعه نمایید،خیس نشدن واژن هنگام رابطه ،عدم لذت دخولی و مشکلات اینچنینی می تواند از همین موضوع نشات گرفته باشد.

2- احساس:

این خیلی مهم هست که شما شریک جنسیتون را دوست داشته باشید که انشالله اینگونه باشد پس سعی کنید علاقه به او را در خودتان حفظ کنید.

3- مشکلات هورمونی :

اگر در برانگیختگی جنسی مشکلی احساس میکنید این مورد میتواند دلایل هورمونی داشته باشد که نیاز است به یک متخصص اورولوژی مراجعه فرمایید.

4- شروع درست:

خانمها عجیب احساساتی هستند پس ممکن هست عدم پیش نوازی و معاشقه درست همسرتون شما رو بی ذوق بکند پس سعی کنید شروع کاملا شیرین و ارامی داشته باشید.
5- در اخر هم اینو بدانید که روش رابطه جنسی و رسیدن به ارگاسم در همه افراد یک نوع نیست یک خانم از دخول لذت میبره در حالی که خانمی دیگر از بازی کردن و عدم دخول سعی کنید راه را خودتان بیابید که چگونه لذت ببرید نه اینکه از کسی پیروی کنید.
خجالت نکشید و درباره کارهایی که باعث لذت شما میشه یا نمیشه حتما با همسرتون صحبت کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید