زناشویی

کاندوم گیاهی

کاندوم یکی از رایج ترین روش های پیشگیری از بارداری ناخواسته می باشد. اما آیا کاندوم گیاهی در بازار ایران وجود دارد؟. این محصول بهداشت جنسی در تمام داروخانه ها و فروشگاه های معتبر یافت نمی شود. معمولا کاندوم ها از جنس لاتکس ساخته می شوند ولی بسیاری از افراد به جنس لاتکس حساسیت دارند و استفاده از این کاندوم ها ممکن است باعث عوارضی مثل خارش، سوزش، و حتی کهیر در بدن آنها بشود.

 

کاندوم گیاهی چیست؟

امروزه با ساخت کاندوم های گیاهی که 100 درصد مواد اولیه آن از طبیعت گرفته شده مشکل حساسیت این افراد حل شده. کاندوم های طبیعی از درخت هایی که دارای خاصیت لاستیک طبیعی دارند ساخته می شود در صورتی که کاندوم های غیر گیاهی علاوه بر ماده طبیعی درخت هیوا افزودنی های شیمیایی متفاوتی را در تولید آن مشاهده می شود .

برای خرید کاندوم ساده از مولینا کلیک کنید.

condom cover export

خرید کاندوم گیاهی

در هنگام خرید کاندوم باید به موارد مهمی توجه کنید اول اینکه کاندوم را از مراکز معتبر مثل داروخانه ها خارج از ایران می توانید تهیه کنید و از خرید کاندوم گیاهی از فروشگاه های نامعتبر جدا خودداری کنید زیرا ممکن است این کاندوم ها از موادی غیر از مواد طبیعی ساخته شده باشد و عوارض خطرناکی را به دنبال داشته باشد. دوم اینکه سایز کاندوم را در نظر بگیرید معمولا کاندوم های گیاهی سایز بندی دارند در این صورت کاندومی که مناسب خودتان است را خریداری کنید.

زیرا اگر کاندوم گیاهی که خریداری می کنید تنگ باشد ممکن است در هنگام رابطه جنسی پاره شود و یا اگر گشاد باشد حین رابطه برایتان مشکل ایجاد کند و شما را دچار استرس کند. غیر از آن امکان ابتلا به بیماری های عفونی وجود دارد، پس در این صورت باید آلت تناسلی خود را سایز گرفته تا مشکلی ایجاد نشود. معمولا پشت بسته بندی محصول ابعاد کاندوم درج می شود (فروشگاه های معتبر در امارات ،قطر ،آسیای شرقی می توان برای خرید این نوع کاندوم ها اقدام کرد)

بهترین روش برای سایز بندی آلت تناسلی در هنگام نعوظ می باشد، ولی اگر سایز بندی نداشت حتما این محصول فری سایز است که در این صورت مشکلی نیست و می توانید آن را تهیه کنید. نکته مهم دیگری که در هنگام خرید کاندوم گیاهی باید به آن دقت کرد نحوه استفاده از کاندوم است.

خیلی از افراد بدون اینکه آموزشی دیده باشند گمان می کنند نحوه استفاده از کاندوم گیاهی را بلدند در صورتی که در اکثر موارد این تصور اشتباه است، با مطالعه توضیحات روی جلد کاندوم به راحتی این مشکل نیز حل می شود. مورد بعدی اینکه حتما به سیب سلامت کالا که روی بسته بندی درج شده دقت کنید و مطالب مهمی که روی جلد برای اطلاع شما جهت خرید مطمئن نوشته شده را مطالعه کنید. 

نکات مهم خرید کاندوم گیاهی

یکی از مهمترین نکاتی که هنگام استفاده از کاندوم باید در نظر داشته باشید آن است که از ژل روانکننده در کنار کاندوم استفاده نمایید – چرا که آب دهان دارای باکتری ها و آلودگی هایی است که می تواند به واسطه دخول وارد ناحیه مخاطی زوجین شود و در بلند مدت باعث عفونت ،قارچ و چیز هایی شبیه به آن گردد- 

برای خرید انواع ژل روانکننده گیاهی از مولینا کلیک کنید.

برند محصولات جنسی عمده

برند محصولات جنسی عمده

طول آلت تناسلی

هنگام خرید کاندوم گیاهی حتما به طول آلت تناسلی در هنگام نعوظ دقت کنید زیا اگر کاندوم تنگ باشد احتمال پاره شدن آن وجود دارد و اگر گشاد باشد ممکن است در هنگام نزدیکی از روی آلت تناسلی بیرون آمده و مشکلاتی را به وجود آورده و شما را دچار استرس کند.

سابقه حساسیت پوستی

هدف از رابطه جنسی اگر فقط لذت بردن از آن است می توانید به سراغ کاندوم های فضایی بروید.

  • توانایی مالی 
  • مدت زمان رابطه جنسی
  • میزان حساسیت به بوی کاندوم

این مواردی که گفته شد را رعایت فرمایید بعد از مدتی خرید کاندوم برایتان کاری آسان می شود.

شاید افرادی که برای اولین بار میخواهند از کاندوم استفاده کنند ندانند کاندوم گیاهی را از کجا باید تهیه کنند. مکان هایی که می توانید کاندوم خریداری کنید داروخانه ها، فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه های لوازم بهداشتی. ولی گاهی افراد ترجیح می دهند این محصول را به صورت اینترنتی خریداری کنند.

قیمت کاندوم گیاهی

قیمت کاندوم گیاهی با توجه به برند های مختلف متفاوت می باشد، امروزه شرکت های تولید کننده کاندوم برای عرضه محصول با کیفیت با هم در رقابتند، در حال حاضر تولید کنندگان کاندوم ایرانی تمام سعی خود را برای تولید کاندوم انجام می دهند اما به دلیل مسائل تحریمی و قیمت مواد اولیه شرکت های ایرانی حاضر به تولید این نوع کاندوم نیستند و از طرفی واردات کاندوم هم از طرف دولت از سال 96 ممنوع اعلام شده است.

مسلما قیمت بالای این محصول بی دلیل نمی تواند باشد در بیشتر مواقع کیفیت خوب و اصل بودن یک کالا دلیل قیمت بیشتر آنهاست. بنابراین سعی کنید برای خرید کاندوم گیاهی به دنبال کیفیت بالای آن باشید نه به دنبال قیمت پایین، این نوع کاندوم با سلامت جنسی ما در ارتباط است پس در ان زمینه کوتاهی نشود و کیفیت را فدای قیمت نکنید.

در حال حاضر به دلیل بالا بودن قیمت دلار و قیمت بالای کاندوم های خارجی بهتری گزینه انتخاب کاندوم گیاهی محصول کشور خودمان است.

برای خرید کاندوم گودلايف از مولینا کلیک کنید.

 

انواع کاندوم گیاهی

کاندوم های گیاهی دارای انواع مختلف می باشد و این یکی از مزیت های این مدل از کاندوم هاست: 

1- کاندوم گیاهی خاردار

در تولید و ساخت این محصول خاردار از مواد طبیعی و عصاره های طبیعی استفاده شده است، کاندوم خاردار گیاهی به دلیل داشتن برجستگی های متعدد بر روی آن موجب ایجاد لذت همزمان زوجین در هنگام برقراری رابطه جنسی می باشد. اما یک نکته مهم را باید متذکر شد خانم هایی که به تازگی ازدواج کرده اند بهتر است از کاندوم گیاهی خاردار استفاده نکنند.

2- کاندوم تاخیری 

برای ساخت کاندوم گیاهی تاخیری از مواد تاخیری برای جلوگیری از زود انزالی آقایان استفاده می شود.

همچنین باعث می شود طول مدت انجام رابطه جنسی با شریک جنسی تان افزایش یابد. این محصول تاخیری می تواند جریان خون را در آلت تناسلی افزایش دهد، در تولید این مدل از کاندوم گاهی از عصاره جینسینگ استفاده می شود که خود یک محرک جنسی به شمار می آید. بنابراین با خرید این محصول یک رابطه لذت بخش را تجربه کنید.

برای خرید کاندوم تاخيری از مولینا کلیک کنید.

 

3- کاندوم خیلی نازک

کاندوم خیلی نازک جز کاندوم های خیلی ساده و کلاسیک به حساب می آید، که در زمان استفاده از آن وجود آن را در هنگام رابطه جنسی احساس نمی کنید. این کاندوم به راحتی گرما را انتقال می دهد و به شما کمک می کند یک رابطه عمیق و لذت بخش را تجربه کنید.

4- کاندوم گیاهی خاردار و حلقوی 

با استفاده از این کاندوم می توانید یک رابطه استثنایی را تجربه کنید. این کاندوم دارای شیار هایی حلقوی می باشد که به تحریک واژن و رسیدن به ارگاسم در خانم ها کمک می کند. 

5- کاندوم کاکتوس قرمز

این کاندوم از ماده بنزوکائین برای بی حسی موقت آلت تناسلی تشکیل شده و مدت زمان رابطه جنسی را افزایش می دهد. همچنین وجود عصاره انار موجب انقباضات ماهیچه ای واژن می شود ولی نکته مهم این است که در زمان خرید حتما به سایز این مدل کاندوم حتما دقت بفرمایید. 

6- کاندوم گیاهی تاخیری و شکلاتی

چیزی که باعث محبوبیت این مدل کاندوم شده وجود رایحه بی نظیر شکلات است. با این کاندوم می توانید یه رابطه جنسی لذت بخش را با شریک جنسی خود تجربه کنید. 

برای خرید کاندوم چرچيلز از مولینا کلیک کنید.

 

7-کاندوم تاخیری جینسینگ 

این کاندوم نیز جزء کاندوم های پرطرفدار است زیرا علاوه بر ضد حساسیت بودن دارای ماده و عصاره جینسینگ می باشد و زود انزالی را در آقایان کاهش داده و همچنین به دلیل شیار هایی که بر روی آن وجود دارد موجب تحریک واژن شده و اوج لذت جنسی را به شما هدیه می دهد.

8- کاندوم گیاهی زنانه

کاندوم گیاهی زنانه کاندومی است که مخصوص بدن خانم ها طراحی شده و به کار برده می شود. مثل بقیه انواع کاندوم که مدل های زنانه و مردانه دارد این مدل کاندوم نیز این ویژگی را دارد. کاندوم زنانه گیاهی یکی از ایمن ترین کاندوم های گیاهی است که علاوه بر اینکه از بارداری ناخواسته جلوگیری می کند دارای مواد ضد عفونی نیز می باشد و شما را از بیماری های عفوفی و مقاربتی در امان نگه می دارد.

ولی یک مزیت مهم دیگر این مدل کاندوم ها این است که گاهی آقایان از استفاده کاندوم جلوگیری می کنند زیرا گمان می کنند کاندوم از لذت جنسی آنها می کاهد و نمی گذارد آنها به ارگاسم برسند. در این مواقع خانم ها می توانند از کاندوم زنانه استفاده کنند و خیالشان از بابت بارداری و انتقال بیماری های جنسی کاملا آسوده باشد.

امروزه کاندوم های گیاهی نازک و مقاوم ساخته می شود که وجود آن بر روی آلت جنسی احساس نمی شود البته این مسئله بستگی به عادت آقایان دارد، آقایانی که بیشتر از کاندوم استفاده می کنند این احساس بد را ندارند. 

بهترین کاندوم گیاهی 

زود انزالی یکی از مشکلات رایج و شایع در میان زوجین می باشد، کاندوم گیاهی می تواند از این مشکل جلوگیری کند. معمولا آقایان خیلی زودتر از آنچه انتظار می رود به انزال می رسند. و از طرفی با زود انزالی آقایان خانم ها نمی توانند به رضایت جنسی برسند، این نارضایتی های جنسی را باید جدی گرفت به مرور زمان همین مشکل هایی که به نظر ساده می آید می تواند به زندگی زناشویی شما صدمه بزند.

یکی از درمان های این مشکل زود انزالی استفاده از این محصول تاخیری استف که سبب می شود آقایان دیرتر ارضاء شده و زمان بیشتری را برای لذت جنسی تجربه کنند. کاندوم گیاهی تاخیری علاوه بر تاخیر در انزال آقایان و می تواند آنها را به اوج لذت جنسی برساند. در ماده تاخیری استفاده شده در این نوع کاندوم از ماده لیدوکائین و بنزوکائین برای درمان زود انزالی استفاده شده است.

برای خرید کاندوم ضد حساسيت از مولینا کلیک کنید.

 

مزایای کاندوم گیاهی

این محصول مزایای فراوانی دارد، در اینجا به بخشی از آنها می پردازیم:

کاندوم گیاهی ضد حساسیت است بنابراین افرادی که به لاتکس استفاده شده در کاندوم حساسیت نشان می دهند و دچار خارش، سوزش، و یا کهیر می شوند می توانند با خیال راحت از این مدل کاندوم استفاده کنند. باید یادآوری کرد تعداد افرادی که به لاتکس غیر طبیعی حساسیت دارند بسیار کم است، ولی با وجود تمام اینها ما استفاده از این محصول را به شما برای پیشگیری از حساسیت پیشنهاد می کنیم.

کاربرد کاندوم گیاهی

بسیاری از افراد هستند که هنوز نمی دانند این کاندوم چقدر می تواند به بهبود رابطه جنسی آنها کند.

کاندوم گیاهی زمانی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد که فرد استفاده کننده کاندوم به لاتکس استفاده شده در کاندوم حساسیت نشان دهد اگر درصد این گونه افراد کم است و بسیار مورد اهمیت است. رابطه جنسی یکی از ارکان مهم زندگی زناشویی است. بنابراین باید به کیفیت آن اهمیت بالایی داد.

کاندوم گیاهی از عصاره گیاهان مثل جینسینگ و یا آلوئه ورا و غیره ساخته می شود و این مواد طبیعی با بدن انسان کاملا سازگاری دارد. علاوه بر آن این محصول دارای مواد ضد عفونی کننده است تا زوجین را از بیماری های عفونی و بیماری های مقاربتی و همچنین اچ آی وی در امان نگه دارد. این کاندوم با وجود نازک بودن بسیار مقاوم در مقابل پاره شدن می باشد و این دلیلی است که آن را از کاندوم های معمولی مستثنی کرده است.

کاندوم های گیاهی در انواع مردانه و زنانه تولید می شود. کاندوم گیاهی به دلیل داشتن ضخامت کم ولی مقاومت بالای به مردانی که خیلی به استفاده از کاندوم تمایل دارند گزینه خوبی می باشد. این محصول در انواع مختلف تولید می شود مثلا تاخیری، ضد عفونت و غیره…

استفاده از کاندوم گیاهی یک روش و راه عالی برای پیشگیری از بارداری ناخواسته است و در صورت استفاده درست تا 95 درصد از بارداری جلوگیری می کند. این محصول به دلیل داشتن مواد ضد بارداری و اسپرم کش هیچ عارضه ای را برای شما ایجاد نمی کند. قرص های ضد بارداری دارای عوارضی برای بدن است و همچنین ممکن است در بعضی افراد ایجاد حساسیت کند اما این کاندوم هیچ کدام از این عوارض را ندارد. کاندوم های ضد حساسیت پلی اورتان هم گزینه خوبی از کاندوم هاست برای افرادی که دارای آلرژی هستند. 

استفاده از کاندوم گیاهی بر چرخه قاعدگی تاثیر منفی نمی گذارد در صورتی که قرص های ضد بارداری تاثیر منفی بر روی شما و شریک جنسی تان می گذارد. یکی از معضلات شایع در زمان استفاده از کاندوم خشک بودن کاندوم است، برخی خانم ها به دلیل حساسیت به لاتکس و اینکه به مواد شیمیایی حساسیت دارند و این حساسیت اجازه نمی دهد واژن مایع ترشح کند دارای واژنی خشک هستند که عمل آمیزش را برایشان کمی دردناک و سخت می کند.

کاندوم گیاهی مولینا با داشتن مواد روان کننده احتمال خشک شدن واژن را به حداقل می رساند و روند رابطه جنسی را آسان تر می کند. استفاده این کاندوم به تنهایی برای جلوگیری از بارداری کافی است و نیازی به دو کاندوم همزمان نیست. از سال 98 فروش کاندوم گیاهی به دلیل ممنوعیت واردات کاندوم خارجی در فروشگاه مولینا متوقف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید