زناشویی

بهترین ترفندهای ایجاد جذابیت های جنسی

جذابیت های جنسی

بهترین ترفندهای ایجاد جذابیت های جنسی موضوع بسیار جذاب این مقاله از مولینا می باشد. پیشنهاد می کنیم حتما آن را تا انتها دنبال نمایید. روابط جنسی یکی از مهم ترین رفتارها و اعمال در روانشناسی، ارتباط زناشویی، بقا و… محسوب می شود. به همین دلیل این امر از اهمیت بسیار بالایی برای تمامی مردم برخوردار است. این کار منجر می شود که در یک رابطه، زوجین همواره در حال تلاش برای بهبود رابطه خود باشند. زیرا یک رابطه عالی مزایای زیادی برای دو طرف دارد. یکی از این مزیت ها را می توان روان آسوده دانست.

بهترین ترفند ایجاد جذابیت های جنسی

البته یک رابطه جنسی خوب دارای مزایای متعددی می باشد. بسیاری از مردم به دنبال کسب این مزایا از رابطه جنسی با همسر خود هستند. اما باید بدانید که کسب این مزایا در گرو  جذابیت طرفین در رابطه جنسی می باشد. مولینا یکی از سایت های معتبر فروش انواع لوازم زناشویی می باشد. این سایت قصد دارد در ادامه شما را با بهترین ترفند ایجاد جذابیت جنسی آشنا نماید. 

برای خرید کاندوم اورز از مولینا کلیک کنید.

اگر شما نیز به دنبال افزایش کیفیت رابطه جنسی خود و جذاب تر شدن آن هستید، حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید و بهترین ترفند را متناسب با شرایط خود و پارتنرتان انتخاب نمایید.

مزایای داشتن یک رابطه جنسی جذاب 

در ابتدا و قبل از اینکه بهترین ترفند ایجاد جذابیت های جنسی بیان شود، نیاز است که بدانیم چرا یک رابطه جنسی باید جذاب باشد و در واقع مزایای داشتن یک رابطه جذاب جنسی چیست؟ به همین دلیل در ادامه، ابتدا به بررسی مزایای رابطه جنسی جذاب خواهیم پرداخت. 

کاهش استرس:

یافته ها نشان می دهد که فعالیت بدنی در مردان باعث کاهش استرس آنها می شود، در حالیکه زنان آن را ندارند. از آنجا که جنس می تواند یک نوع ورزش باشد، اضطراب و افسردگی را از بین می برد. بنابراین اولین و مهمترین مزیت جذاب کردن رابطه جنسی، کاهش استرس می باشد. 

کاهش فشار خون:

با توجه به سازمان بهداشت جهانی، فشار خون مردان بیش از زنان است. بر اساس گزارش ها، مردان دارای رابطه جنسی واکنش مثبت بیشتری نسبت به کاهش فشار خون نسبت به مردان دارند. در نتیجه، می توان گفت که رابطه جنسی فشار خون مردان را کاهش می دهد. کاهش فشار خون منجر به افزایش طول عمر مفید انسان می گردد. بنابراین رابطه جنسی جذاب، منجر به افزایش طول عمر نیز می شود. 

برای خرید کاندوم ساگامی از مولینا کلیک کنید.

کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات:

سرطان پروستات دومین سرطان مرگبار در مردان آمریکایی است. به گفته دانشکده پزشکی هاروارد، مردان که در طی ماه بیست و یک ماهگی عادت های خود را تجربه می کنند، مردان چهار تا هفت برابر مردان را به عنوان مردان کاهش داده و سی و سه درصد احتمال ابتلا به سرطان پروستات کمتر دارند. بر اساس این گزارش، انزال مواد مضر را حذف می کند که سرطان پروستات را از پروستات می کند. این تحقیق به منظور بررسی نقش انزال در سرطان پروستات انجام شد.

کاهش انواع درد:

در طول رابطه جنسی، بدن هورمون هایی ترشح می کند را که ما آنها را یکی می نامیم. هورمون های اکسی توسین و اندورفین ها، که در طول رابطه جنسی ترشح می شوند، درد را کاهش می دهند. بر اساس یافته های این هورمون ها درد را کاهش می دهند، اما یک مطالعه اخیر نشان می دهد که هورمون اکسی توسین می تواند درد مزمن را حل کند.

برای خرید کاندوم دورکس از مولینا کلیک کنید.

ترفند های ایجاد جذابیت های جنسی 

حال که با مزایای داشتن یک رابطه جنسی جذاب، آشنا شده اید، نیاز است که ترفند هایی که به جذابیت بیشتر رابطه جنسی کمک می کنند را نیز بشناسید. در ادامه چندین مورد از بهترین ترفند ایجاد جذابیت های جنسی، برای شما بیان خواهد شد. 

لمس کردن خود:

این کار را هم مردان و هم زنان می توانند انجام دهند. برخی از زنان و مردان ممکن است این موضوع را کمی خجالت آور بدانند، اما به حرف ما گوش دهید. مندز می گوید: «تماشای یک زن با اعتماد به نفس کامل که با رابطه جنسی ارتباط برقرار کرده، برای ما یک تحریک کننده بزرگ است». مثل این است که برای شوهر خود یک شهر فرنگ خصوصی ایجاد کنید و اینکه قادر باشد لذت را در چهره شما مشاهده کند و درک بهتری از اینکه دقیقا شما چگونه دوست دارید که توسط او لمس شوید به دست آورده هم تحریک کننده و هم یک درس ارزشمند است.

حرف زدن:

ما به هیچ وجه به شما پیشنهاد فیلم های جعلی پورنو star-moans را نمی دهیم، اما مردان می خواهند بدانند که شما چه هنگامی از تحریک خود لذت می برید. ولنتاین می گوید: «این لزوما به این معنا نیست که شما باید از کلمات رکیک برای تحریک جنسی استفاده نمایید». «دستوراتی مانند – شدیدتر دخول را ادامه بده- می تواند ما را شهوانی کند.

برای خرید کاندوم ايکس دريم از مولینا کلیک کنید.

وقتی حرکتی را دوست دارید، به ما بگویید من دوست دارم وقتی که تو «شدیدتر دخول را انجام می دهی- این حالت خیلی بهتر است». بنابراین طبق گفته محققینی که بر روی رابطه جنسی تحقیق می کنند، حرف زدن در حین انجام رابطه جنسی به جذابیت بیشتر آن کمک می کند. این حرف زدن صرفا از طرف زن نیست و مرد نیز می تواند با حرف زدن به جذابیت رابطه جنسی کمک کند. 

ایجاد تنوع:

یکی از جذابیت هایی که مردان می توانند برای همسر خود به وجود آورند، تنوع دادن در انجام رابطه جنسی است. یکی از این تنوع ها را می توان استفاده از کاندوم های مختلف دانست. شما می توانید حین رابطه جنسی از انواع کاندوم های طعم دار، عروسکی، فضایی و… برای ایجاد تنوع در رابطه جنسی و جذابیت بیشتر آن، استفاده نمایید. شما می توانید این کاندوم ها را از انواع سایت ها، بصورت اینترنتی تهیه کنید. 

برای خرید کاندوم ناچ از مولینا کلیک کنید.

داشتن یک رابطه جنسی جذاب یکی از مواردی است که تمامی زوجین به آن علاقه‌مند هستند. برای داشتن یک رابطه جنسی جذاب باید ترفند های مختلفی را بدانید و هر کدام از آنها را در شرایط و مکان مناسب استفاده نمایید. بهترین ترفند ایجاد جذابیت های جنسی، استفاده از کاندوم های مختلف می باشد.

برای خرید کاندوم اورس از مولینا کلیک کنید.

شما می توانید برای تهیه انواع کاندوم ها در طرح های مختلف؛ مانند عروسکی، طعم دار، تاخیری و… به سایت مولینا مراجعه نمایید. این سایت انواع کاندوم در سایز ها و مدل های مختلف را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به فروش می رساند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید