زناشویی

عوارض استفاده از کاندوم طعم دار

چند نمونه از عوارض استفاده از کاندوم طعم دار

رابطه جنسی یکی از مهمترین موارد و بخش‌های زندگی انسان می باشد. رابطه جنسی موجب سلامتی جسمی و روحی افراد می گردد. این عمل فواید زیادی دارد. علاوه بر لذت، از نظر پزشکان، داشتن رابطه جنسی منظم موجب سلامتی می گردد. با داشتن رابطه جنسی بدون محافظ، که به اصطلاح به آن رابطه جنسی پرخطر گفته می شود، می تواند خطرات زیادی را در بر داشته باشد. اولین مشکلی که در عدم استفاده از کاندوم وجود دارد، خطر بارداری ناخواسته می باشد. البته لازم به ذکر است که استفاده از برخی کاندوم ها نیز عوارضی دارد که می توان به عوارض استفاده از کاندوم طعم دار نیز اشاره کرد.

از سایر مشکلات این عمل می توان به انواع بیماری های پوستی مانند زگیل تناسلی و انواع بیماری های ویروسی مانند HIV اشاره کرد. این موارد موجب می‌شود که افراد زیادی در سراسر دنیا، اقدام به استفاده از کاندوم نمایند.

برای خرید کاندوم ضد حساسيت از مولینا کلیک کنید.

 استفاده زیاد از کاندوم ها باعث شده است که تولیدکنندگان لوازم، تلاش کنند که آن را با سلایق مختلف تطبیق دهند و انواع متنوعی از کاندوم را تولید کنند. یکی از انواع کاندوم هایی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، کاندوم های طعم دار می باشد. این محصولات برای خانوم ها به دلیل طعم و رایحه خوبی که دارد، مورد استفاده زیاد قرار می گیرند. به همین دلیل مولینا که یکی از سایت های معتبر فروش لوازم زناشویی می باشد، قصد دارد در این بخش عوارض استفاده از کاندوم طعم دار را برای شما شرح دهد. اگر شما نیز از استفاده کنندگان این کاندوم ها می باشید، بهتر است با مزایا و عوارض آن آشنا شوید.

کاندوم طعم دار چیست؟ 

قبل از اینکه بخواهیم در مورد عوارض استفاده از کاندوم طعم دار را بگوییم، بهتر است نگاهی به مشخصات این محصول بیندازیم. کاندوم های طعم دار یکی از شناخته شده ترین کاندوم های موجود در بازار هستند. این کار در ساختار هیچ تفاوتی با کاندوم های دیگر ندارد و مانند آن ها، از جنس لاتکس ساخته شده اند. کاندوم های طعم دار از یک لایه اسانس خوراکی و مواد قندی مختلف پوشانده شده است، که منجربه  طعم دار شدن آن ها می شود. 

کاندوم ها به دلیل طعم خوبی که دارد بیشتر در رابطه های دهانی مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای زوجینی که یک طرف علاقه به رابطه دهانی دارد و طرف دیگر به طعم و بوی آلت تناسلی علاقه‌ای ندارد، مناسب است. در ادامه مطلب مزایا و عوارض استفاده از کاندوم طعم دار برای شما بیان خواهد شد.

برای خرید کاندوم ضخيم از مولینا کلیک کنید.

3 مزیت کاندوم طعم دار

کاندوم های طعم دار در کنار تمام عوارضی که ممکن است داشته باشد، مزایایی نیز دارد. قبل از اینکه شما با عوارض استفاده از کاندوم طعم دار آشنا شوید، بهتر است دلیل استفاده‌ مردم از این کاندوم ها و مزایای آن نسبت به کاندوم های کلاسیک را بدانید. 

بوی خوب

یکی از مهم ترین مزایای کاندوم طعم دار، بوی مناسب و رایحه‌ خوش آن است. این رایحه معمولا از تمامی کاندوم های طعم دار ساطع می شود. کاندوم های طعم دار به خوبی می توانند بوی نامطبوع واژن و آلت تناسلی مرد را از بین ببرند. به همین دلیل از این کاندوم ها در زمانی که بوی نامطبوعی از هر کدام از طرفین وجود دارد، می توان استفاده کرد. 

طعم خوب

کاندوم های طعم دار، همانطور که از اسم آن مشخص است، دارای طعم مناسب و خوبی می باشد. این طعم به دلیل وجود اسانس خوراکی و مواد قندی روی سطح کاندوم می باشد. طعم خوب کاندوم های طعم دار، برای انجام رابطه دهانی فوق العاده است. شما می توانید این کاندوم ها را به راحتی در طعم های مختلف، از طریق سایت مولینا تهیه کنید. 

خاصیت محافظتی

کاندوم های طعم دار نیز مانند کاندوم های معمولی، به خوبی در مقابل انواع بیماری های پوستی و سایر بیماری های مقاربتی عایق است و حفاظت خوبی را برای استفاده کننده به عمل می آورد. همچنین این کاندوم ها دارای مخزن ذخیره منی هستند که موجب می شود کاندوم آسیب نبیند و منی از آن خارج نشود. به همین دلیل درصد بارداری ناخواسته به صفر می رسد. در ادامه به موضوع عوارض استفاده از کاندوم طعم دار خواهیم پرداخت.

برای خرید کاندوم ضد قارچ از مولینا کلیک کنید.

 عوارض استفاده از کاندوم طعم دار چیست؟

3 عوارض استفاده از کاندوم طعم دار چیست؟

همانطور که بحث اصلی این مقاله در مورد عوارض استفاده از کاندوم های طعم دار است، باید بدانید که این کاندوم ها ممکن است عوارضی نیز داشته باشند. در ادامه عوارض استفاده از کاندوم طعم دار برای شما بیان خواهد شد. 

 احتمال عفونت

همانطور که در قسمت های قبلی گفته شد، سطح کاندوم طعم دار به وسیله‌ مواد قندی پوشانده شده است. اگر از این کاندوم ها برای رابطه واژینال استفاده شود، ممکن است که قند موجود در آن در واژن حل شده و عفونت های قارچی مختلفی را به وجود آورد. به همین دلیل بهتر است از این کاندوم ها در رابطه های واژینال استفاده نشود و صرفا در رابطه دهانی از آن استفاده کنید‌. 

عدم علاقه به طعم آن

یکی از عوارض جانبی کاندوم های طعم دار، عدم علاقه بانوان به برخی از طعم های آن ها می باشد. این مورد شاید در نگاه اول یکی از عوارض استفاده از کاندوم طعم دار نباشد. اما در نهایت موجب نارضایتی همسر شما از رابطه می گردد و سطح کیفی رابطه جنسی شما را کاهش می دهد. بنابراین بهتر است در هنگام خرید کاندوم های طعم دار، حتما با همسر خود در این باره مشورت کرده و نظر او را نیز بپرسید. 

مشکلات دیابتی

یکی از مهم ترین عوارض استفاده از کاندوم طعم دار، برای افراد دیابتی است. این کاندوم ها به وسیله مواد قندی پوشانده شده اند و اگر افرادی که به بیماری دیابت مبتلا هستند، به طور مستمر از این نوع کاندوم ها استفاده کنند، ممکن است بیماری دیابت آن ها عود کند و خطر ساز باشد. بنابراین بهتر است اگر دارای دیابت هستید، برای رابطه دهانی، از کاندوم های طعم دار استفاده نکنید.

برای خرید کاندوم حلقوی از مولینا کلیک کنید.

به طور کلی می‌توان گفت عوارض استفاده از کاندوم طعم دار برای استفاده کنندگان آنچنان زیاد نیست. فقط بهتر است که در رابطه واژینال از این کاندوم ها استفاده نشود. این کاندوم ها دارای طعم های متنوعی هستند که موجب تنوع در رابطه جنسی شما می شوند. اما بهتر است در استفاده از آن ها زیاده روی نکنید. شما می توانید در کنار کاندوم های طعم دار، از سایر کاندوم ها نیز استفاده نمایید. برای خرید انواع کاندوم های طعم دار و ساده، می توانید به سایت مولینا مراجعه کنید و از تنوع محصولات این سایت لذت ببرید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید