زناشویی

سکس در دوران پریودی؟

سکس در دوران پریودی
سکس در دوران پریودی؟

بسیاری از زوج ها می پرسند که می توان در دوران قاعدگی(پریود ماهانه) رابطه جنسی داشت ؟پاسخ هست بله … اما درباره شرایط آن بیشتر بدانید.
ابتدا این را بدانید که خون قاعدگی آن طور که شما فکر میکنید کثیف نیست.

بنابراین این دیدگاه غلط است که “با پریود شدن خون کثیف بدن دفع می شود.هیچ گونه خروج خون از رحم به هردلیلی که باشد و به هر رنگی که باشد نشان از آلودگی خون خارج شده ندارد.توجه کنید آلودگی خون منظور نجس یا پاک بودن خون نمی باشد.نکته دوم برقراری رابطه جنسی در این دوره حتما باید با رضایت هر دو طرف انجام گردد چرا که ممکن است برای یک نفر لذت بخش و برای دیگری منزجر کننده باشد.
نکته سوم از دیدگاه شرع اسلام رابطه جنسی در دوران قاعدگی حرام است.
نکته چهارم ابعضی از زنان دوست ندارند همسرشان آن ها را در این حالت ببینند. علاوه بر این برقراری رابطه جنسی می تواند باعث کثیف شدن محیط اطراف شود.
نکته پنجم میل جنسی بعضی از خانم ها در این دوران بیشتر می شود و تمایل بیشتری دارند اما بعضی از خانم ها نیز به دلیل درد ها ناشی از این دوران تمایلی به رابطه ندارند.
با همه ملاحظات بالا آیا امکان این ارتباط وجود دارد وباعث قارچ یا درد بیشتر و یا مشکلات دیگر نمی شود؟
در مواردی حتی به دلیل ترشح اندورفین (مواد شیمیایی که باعث ایجاد لذت می شوند) رابطه جنسی می تواند درد دوران قاعدگی را کاهش دهد. استفاده از کاندوم در این دوران توصیه می گردد. و در نهایت همه چیز به رضایت خود زوجین بر می گردد…

رابطه جنسی مثل یک قرار شام دو نفره است که می توانید انتخاب کنید که آن را در یک محیط زیبا و یا در طبیعت برگزار کنید و یا همان آشپز خانه ساده خودتان ….

دیدگاهتان را بنویسید