کاندوم کاپوت و یا کاندوم گود لایف مسئله این است؟

کاندوم های زیادی در بازار ایران موجود است اما برند کاپوت و برند گودلایف را می توان از ریش سفیدان صنعت تولید کاندوم نام برد.

کاندوم های کاپووت با رایحه های متنوع و با تکنولوژی نانو که تمامی کاندومهای آن در هر کجای دنیا از نازکترین لاتکس به نام sheer Lon که بیشترین مقاومت و الاستیته را دارد، ساخته شده اند.
برند kapoot با 79 سال تجربه در تولید کاندوم,جزء بهترین برندهای کاندوم دنیا از نظر کیفیت و جلب رضایتمندی مشتری میباشد و خیلی ها حتی نام کاندوم را با نام کاپوت می شناسند.

کاپوت تاییدیه سازمان غذا و دارو ایالات متحده را نیز در کنار خود میبیند و همواره از نظر تکنولوژی ساخت و اهمیت به نوآوری را در محصولات خود به نمایش گذاشته است.

در مقابل یک برند مرموز و با سابقه طولانی به نام گودلایف نیز مدت هاست در بازار ایران خودنمایی میکند.برندی که با توجه به استفاده از لاتکس های 100 درصد طبیعی و مواد اولیه با کیفیت خیلی زود محبوبیت خود را بین زوجین بدست آورد و همواره با کاندوم های میوه ای و تنوع خاص سعی در لذت بخش تر کردن رابطه جنسی داشته است.این محصول شاید نو آوری های شرکت کاپوت در تنوع و ... را نداشته باشد اما استفاده از مواد گیاهی و ضد حساسیت و سازگار با بدن و مکانیزم انسان همواره این برند را جزو پر فروش ترین های کاندوم در ایران کرده است.

انتخاب بین این دو برند محبوب کاملا سلیقه ایست و از نظر کیفیت چنان به یکدیگر نزدیک است که در برخی موارد انتخاب بین این دو را گاهی سخت می کند.

فروشگاه اینترنتی مولینا با فراهم آوردن چهار برند مختلف از محصولات کاندوم سعی در رضایت مشتریان جهت انتخاب راحت تر و مطابق با سلیقه خود را داشته است.

 

 

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به فروشگاه مولینا می باشد.

طراحی و توسعه توسط:مهرسما